top of page
aussicht-gipfel-hohe-salve-winter.jpg

Mapa lyžařských areálů v Rakousku

Zajímavé ubytování v Rakousku

Lyžařská střediska Rakousko

Podívejte se na aktuální přehled nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v Rakousku. Na PoznávámeRakousko.cz najdete podrobný přehled lyžařských středisek v Rakouských Alpách.

 

Ke každému lyžařského střediska se snažíme přidat takové informace, které vám nejvíce pomohou při vašem rozhodování. U lyžařských středisek najdete živou webkameru, přehled počasí v Rakousko na následující týden, video ze ski areálu, odkazy na ceny skipasů, přehlednou mapu lyžařských středisek a další hodnotné odkazy.

A jelikož se v Rakouských Alpách nachází i několik ledovců, na kterých se dá lyžovat, vždy najdete tuto informaci pomocí ikony přímo u loga lyžařského střediska. Samostatný seznam ledovců v Rakousku s lyžařskými středisky najdete zde.

Dále jsme pro vás připravili speciální sekci Videoukázky jízdy. V této sekci si můžete projet svahy lyžařských středisek v Rakousku přímo od vaší obrazovky. Sekce Videoukázky jízdy slouží hlavně pro ty, kteří se rozhodují mezí vícero ski areály. 

Seznam lyžařských středisek podle spolkových zemí​

V našem výběru Rakouských lyžařských areálů najdete primárně ty nejnavštěvovanější oblasti. Rakouské Alpy nabízí celkem téměř 400 lyžařských areálů. Projít všechny ski areály je téměř nadlidský výkon a proto jsme pro vás předvybrali ta lyžařská střediska, která jsou v Rakousku nejoblíbenější a nejnavštěvovanější. 

Tyrolsko

Salcbursko

Vorarlbersko


Štýrsko

Korutany

Prohlédněte si lyžařská střediska v Rakousku pohodlně a přehledně na velké mapě. Na naší mapě najdete především větší areály, známá střediska a ledovce.

bottom of page