top of page

Gartenappartement Hermagor - Nassfeld

Apartmán v tradičním rakouském stylu pro 2 až 6 osob se nachází v Hermagoru na jihu Rakouska jen pár kilometrů od italských hranic. Jen 10 minut autem je vzdálené vyhlášené lyžařské středisko Nassfeld, kde si z nabídky 110 km sjezdovek vybere každý lyžař.

Apartmán až pro 6 osob se nachází v přízemí apartmánového domu. Prostorný obývák je spojený s kuchyňským koutem ve tvaru ""U"" a jídelním koutem s krásnýma kachlovýma kamnama, jedna ložnice s manželskou postelí a patrovou postelí s plnohodnotnými lůžky i pro dospělé osoby.

Kuchyň je plně vybavená, samozřejmostí je myčka, trouba a mikrovlnka. Milovníci kávy ocení kávovar na zrnku kávu. V obývacím pokoji je možné rozložit pohovku na 2 prostorné plnohodnotné lůžka o celkové ložné ploše široké 160 cm. TV s internetem, WIFI.

Krásné klidné místo s terasou, vstupem do zahrady přímo z terasy a hned vede zahrady je dětské hřiště. Velké množství obchodů je vzdálené 1 km.

Pohodlný příjezd až k domu, v zimě nejsou potřeba sněhové řetězy. Vlastní parkovací místo přímo u domu.

V okolí se nachází nádherné jezera, nejbližší Pressegger See je vzdálené 5 km, v létě dosahuje až 28 °C. Další vyhlášené jezero Weissensee s bílým pískem a tyrkysově průzračnou vodou je vzdálené 20 km. V dojezdové vzdálenosti jsou také jezera Millstätter See, Ossiacher See, Wörthersee a Faaker See a další menší jezera.

Velké množství turistických a cyklistických tras, nachází se zde spousta tras jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročnou a výkonnostní turistiku. Také je v okolí velké množství turistických cílů.

Služby

Fotogalerie

Kontakt a lokalita

Kontakt na ubytování

Email:

Telefon:

+420603188560

URL:

Cesta z Česka

Praha

7 hodin

Brno

6 hodin

Plzeň

6 hodin

Č. Budějovice

5 hodin

bottom of page