top of page

Útěk do Alp

Nabízíme dva apartmány s celkovou kapacitou 10-12 lůžek u nás v obci Matschiedl, malebné obci kousek od trojmezí Rakousko/Itálie/Slovinsko.

Byl to Covid, který nás de facto donutil k pořízení první nemovitosti v Alpách, jelikož překračování hranic bylo snazší a nyní jsme ve fázi, kdy se o ni rádi podělíme s dalšími zájemci.

Apartmány se nachází ve vesničce kousek od oblíbeného lyžařského areálu Nassfeld, kde je přes léto spousta možností trekování či cyklistiky a zároveň poblíž hranic s Itálií i Slovinskem, kde najdete další vyžití, kdyby náhodou okolní kopce nestačily nebo jste chtěli třeba na skok na pizzu.

Všem nabízíme:
Menší apartmán, který disponuje až 4+1 lůžky (manželská postel, rozkládací gauč + přistýlka v podobě matrace) malou kuchyňkou a koupelnou s teplou vodou
Cenově pak 2000,- hlavní sezóna/apartmán/noc a 1500,- mimosezóna.

Větší apartmán, který je 2+kk s celkem 6+1 lůžky (manželská postel, palanda, rozkládací gauč + přistýlka) Cenově pak 3000,- hlavní sezóna/apartmán/noc a 2500,- mimosezóna.

Jako velký bonus je pak terasa, která vybízí jak k posezení u kávy, tak třeba i k trávení homeofficu a člověk má stále pocit, že je v přírodě, každý apartmán má svou s luxusním výhledem.

Nejsme přímo ubytovací zařízení a tak prosíme vlastní ložní prádlo či spacáky (peřiny jsou k dispozici) a po sobě sami uklidit.

Služby

Fotogalerie

Kontakt a lokalita

Kontakt na ubytování

Email:

Telefon:

605000901

URL:

Cesta z Česka

Praha

7 hodin

Brno

6 hodin

Plzeň

6 hodin

Č. Budějovice

5 hodin

bottom of page