top of page

Recenze ubytování / Hotel Burgfellnerhof

Hotel Burgfellnerhof

Hotel Burgfellnerhof se nachází v oblasti Schladming-Dachstein.

 

Hotel se nachází v Rohrmoos nad městem Schladming. Je usazený ve výšce 1000 m.n.m. a díky tomu z něho máte krásný výhled na celé údolí včetně ledovce Dachstein. Hotel Burgfellnerhof má dokonce vlastní přírodní bazén. A pozor, hotel má označení "Pro dospělé" tj. od 14 let. Videa z oblasti pro inspiraci zde

Mapa Rakouska

Cesta z Česka:

Praha - 5,5 hodiny

Brno - 5 hodin

Plzeň - 5 hodin

České Budějovice - 3 hodiny

Personál

Hodnocení:

hodnoceni_burgfellnerhof

I přesto, že se jedná o středně velký hotel, překvapivě často se zde setkáte s jeho majitelkou. Ta se neustále stará o to, aby vše bylo v pořádku a hostům nic nechybělo

Kromě majitelů má hotel hodně personálu a všichni se o hosty velmi dobře starají. Na snídani i večeři se o nás celý týden staral stejný personál a všichni byli neustále velmi milí a snaživí. 

Když se zaměříme na kuchyň, tak kromě milého personálu byl personál i velmi kvalitní. Tak dobře jako zde jsme se hodně dlouho nenajedli. Večeře měla čtyřchodové menu a co jídlo to kulinářský skvost

Adresa:

Reiterkreuzweg 16, 8971 Schladming/Rohrmoos

Prohlédněte si ubytování na

booking_ubytovani_leto

Ubytování

Ubytování bychom hodnotili jako výborné. Určitě jedno z nejlepších, které jsme v Rakousku zažili. Hotel nabízí 5 úrovní ubytování (dle kvality). My jsme si původně objednali prostřední 3. úroveň, ale díky věrnostnímu programu Genius od Booking.com jsme získali zdarma upgrade pokoje, tedy o třídu výš. A bylo to super! Pokoj byl nově rekonstruovaný a moc hezký.

A to nebylo to jediné, co se nám na pokoji líbilo. Součástí našeho pokoje v Hotelu Burgfellnerhof byl balkon a z postele jsme měli výhled přímo na ledovec Dachstein. Pro týdenní dovolenou naprostý ideál.

Společné prostory

Společné prostory hodnotíme primárně u penzionů, kde jsou velmi důležitou součástí pobytu. Hotel Burgfellnerhof nabízí mezi společné prostory velkou jídelnu, bar, sezení na terase před hotelem, kam si můžete objednat jídlo z baru, a bazén, který je celkem velký a hlavně přírodní, tedy bez chemie.

Extra

Hotel Burgfellnerhof má opravdu velmi dobré zázemí. Při týdenní i delší dovolené stále uspokojí vaše potřeby. V hotelu se mimo již zmíněných místností a aktivit nachází také wellness centrum se saunou, párou a masážemi. Můžete se zde dokonce udržovat v kondici v menší posilovně, která je vybavena velmi kvalitními stroji. A pokud preferujete jógu, před posilovnou je betonový plácek, ideální přesně pro takovéto aktivity. A to vše s výhledem na majestátné pohoří Dachstein.

Cena

Hotel je na super místě, s nádherným výhledem, milým personálem a kvalitními službami. Tomu samozřejmě odpovídá i cena. Jedna noc nás vyšla na 4300 Kč.

Pozor, pokud chcete hotel navštívit, určitě si připlaťte za polopenzi. Jednak zde mají výbornou kuchyni a opravdu hodně ušetříte. Příplatek za večeři vyšel pro dva lidi na zhruba 350 Kč. Pokud půjdete v Rakousku na večeři do běžné restaurace, rozhodně zaplatíte přes 700 Kč, spíš kolem 1000 Kč. 

V hotelu dostanete navíc zdarma Letní zážitkovou kartu Schladming-Dachstein, se kterou máte většinu aktivit v okolí zdarma nebo s výraznou slevou.

Kudy do hotelu Burgfellnerhof:

bottom of page