top of page

Recenze ubytování / Aparthotel Dorfplatzl

Aparthotel Dorfplatzl Garni

Aparthotel Dorfplatzl se nachází v údolí Tuxertal. Je součástí Zillertal Areny a na jeho konci najdete jediný celoročně otevřený ledovec Hintertux.

 

Aparthotel Dorfplatzl je rodinný hotel v nádherné oblasti. Kromě ledovce Hintertux v okolí najdete areály Finkenberg, Mayrhofen, Gerlos s nádhernou vodní nádrží Speicher Durlassboden a také světově známou Olpererhütte

Mapa Rakouska.png

Cesta z Česka:

Praha - 6 hodin

Brno - 7 hodin

Plzeň - 5 hodin

České Budějovice - 5 hodiny

Hodnocení:

Booking_aparthotel-dorfplatzl_hodnoceni.PNG

Personál

Aparthotel Dorfplatzl má ideální velikost. Sice se již jedná o větší hotel, ale stále s rodinnou atmosférou. S majiteli jste v kontaktu prakticky každý den. My to vždy velmi vítáme, protože majitelé se snaží hostům vyjít pokaždé maximálně vstříc. A zde se nám to potvrdilo.

Služby jsou v Aparthotelu Dorfplatzl na perfektní úrovni. Jakýkoliv požadavek s vámi klidně vyřeší přímo majitelé.

Ubytování

Celkový dojem z ubytování byl výborný. Jediné mínus bychom dali našemu pokoji. Zařízení bylo starší a nebylo na stejné úrovni jako zbytek hotelu. Vše ostatní bylo naopak super. V ceně ubytování je posilovna, sauna a herna pro děti. 

Adresa:

Oswald Gredler GmbH
Vorderlanersbach 71
6293 Tux, Tirol

Prohlédněte si ubytování na

booking_ubytovani_leto.png

Společné prostory

Společné prostory jsou zde sauna, posilovna, dětský herna a restaurace. Posilovna splní svůj účel, ale opatrně s očekáváním. Naopak vašim dětem se zde určitě líbit bude. Herna pro děti je celkem velká, najdete zde gauče, playstation ale také žíněnku a další hry. Pokud jste fanoušci saunování, zde se vám bude moc líbit. Sauna je dobře udělaná a máte na výběr hned ze dvou. 

Co rozhodně stojí za to, je restaurace. Hotelová restaurace totiž neslouží pouze pro hotelové hosty, ale také pro návštěvníky z venku. Díky tomu je otevřená až do pozdějších hodin a můžete si tak dát pozdní večeři nebo zajít na skleničku. Jídlo je zde výborné.

Extra

Pokud bychom měli vybrat extra službu nebo zážitek, rozhodně vybereme saunu a restauraci. Sauna je nově zrekonstruovaná a je opravdu moc pěkná. Je zde také velmi příjemná odpočívárna a nápoje zdarma. My jsme zde trávili každý večer.

Dalším extra je za nás restaurace. Výborná kuchyně, otevřená do pozdních hodin a super personál.

Cena

Aparthotel Dorfplatzl se nachází v nádherné oblasti. My jsme měli navíc štěstí na pokoj s největším balkonem, který jsme kdy měli. I přes průměrné vybavení pokoje mají v hotelu výborné služby a majitelé se opravdu snaží.

 

Musíme také zmínit, že při našem výběru ubytování již zbývalo v oblasti jen pár hotelů a tento byl o 30 - 50 % levnější než ostatní hotely.

 

Cena / výkon tedy hodnotíme velmi pozitivně. Jedna noc se snídaní nás vyšla na 3250 Kč.

Nakonec musíme ještě zmínit, že jsme ubytování našli přes Booking.com a díky jejich věrnostnímu programu Genius jsme měli v Aparthotelu Dorfplatzl 10% slevu

Booking_aparthotel-dorfplatzl.PNG

Kudy do Aparthotelu Dorfplatzl:

Zajímavé odkazy:

bottom of page