top of page
Stubaital

Recenze ubytování / Pension Tina

Pension Tina

Pension Tina se nachází hluboko ve Stubaiském údolí, konkrétně v obci Neustift im Stubaital. Stubaiské údolí leží jen pár kilometrů od města Innsbruck. Tak blízko, že si tam z údolí dojedete tramvají. 

 

Údolí je zakončené Stubaiským ledovcem. Pokud si chcete sáhnout v létě na sníh, toto je oblast pro vás. My sami hodnotíme Stubaiské údolí jako velmi intenzivní - relativně úzké údolí s řekou, vodopády, ledovcem, ledovcovými jezery a mnoha kilometry pěších a cyklistických tras.

Samotný pension Tina nenabízí žádné luxusní ubytování. Jedná se o normální průměrné ubytování za dobrou cenu.

Mapa Rakouska.png

Cesta z Česka:

Praha - 6 hodin

Brno - 6 hodin

Plzeň - 4,5 hodiny

České Budějovice - 4,5 hodiny

Adresa:

Ausserrain 3, 6167 Neustift im Stubaital

Hodnocení:

hodnoceni.png

Majitelé

Máme moc rádi pensiony. Primárně proto, že se o vás starají přímo majitelé a proto je servis vždy naprosto v pořádku. A v Pensionu Tina tomu není jinak

Majitelé se starají o vše včetně snídaně. Jsou velmi vstřícní a pokud umíte alespoň trochu anglicky nebo německy, tak se s vámi budou snažit domluvit za každou cenu. Také rádi pomohou s výběrem aktivit v údolí Stubaital a dá se s nimi domluvit téměř na všem. My jsme například přijeli do ubytování těsně před půlnocí a nebyl to pro ně žádný problém. Počkali na nás, dostali jsme instrukce a ještě se pohodlně ubytovali.

Prohlédněte si ubytování na

booking_ubytovani_leto.png

Ubytování

Ubytování bychom hodnotili jako průměrné.  Byli jsme zde dvě rodiny a tudíž dva pokoje. Pokoj pro dva byl ve druhém patře a díky tomu jsme měli balkon, což je v Alpách vždy velmi příjemné. Pokoj byl menší, ale bydlelo se nám zde příjemně. Pokud se chystáte většinu dne chodit po horách, bude vám to rozhodně stačit.

Druhý pokoj, pro tříčlennou rodinu, byl trochu horší. Tento pokoj se nacházel bohužel v přízemí. Díky tomu byla okna pokoje přímo u parkoviště. Sice z okna bylo vidět na vrcholky Alp, ale většinu času jsme museli mít zatažené žaluzie, aby nám nekoukali lidé do oken. Pokud budete chodit většinu dne po horách, bude vám to jedno.

Společné prostory

Společné prostory v Pensionu Tina jsou pouze dva. Místnost pro snídaně a terasa kolem této místnosti. Sice zde nebudete trávit moc času, ale oba prostory jsou na dobré straně penzionu s výhledem na vrcholky Alp a část údolí Stubaital. Dokonce je odsud vidět část ledovce Stubai.

Extra

Zde bohužel nemáme co doplnit. Kromě dobrého přístupu majitelů a verandy s výhledem na Alpy nenabízí pension Tina žádnou extra službu nebo extra zážitek.

Cena

Stubaiské údolí je nádherné a Pension Tina se nachází v jeho srdci. Pokud hledáte ubytování, ve kterém budete jen přespávat, bude se vám zde líbit. Pokud ale hledáte lepší ubytování s extra službami, kde můžete trávit čas i přes den, nejspíš vás ubytování neuspokojí. Z tohoto důvodu hodnotíme cenu/výkon jako průměrnou. Jedna noc nás vyšla na 2500 Kč.

Dobrá zpráva je, že k ubytování získáte zdarma Letní zážitkovou kartu Stubai Super Card. S kartou máte většinu aktivit v údolí zdarma a ostatní se slevou.

Jak jsme my ušetřili tisíce korun díky zážitkové kartě zjistíte v tomto článku.

booking.png

Kudy do pensionu Tina:

bottom of page