top of page
Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH

Recenze ubytování / Avenida Panorama Suites

Avenida Panorama Suites

Avenida Panorama Suites jsou luxusní apartmány, které patří do rodiny ubytování AlpinFamily. Apartmány se nachází přímo v Kaprunu, jen pár minut od Zell am See a dle našeho názoru nabízí jeden z nejhezčích výhledů v Kaprunu - přímo z pokoje máte výhled na ledovec Kitzsteinhorn.

V apartmánech jsme byli ubytovaní na začátku dubna. Na pěší výlety to zde v tuto dobu stále není, my jsme sem jeli ještě za lyžováním. Ledovec Kitzsteinhorn má pro lyžaře otevřeno 9 měsíců v roce.

Mapa Rakouska.png

Cesta z Česka:

Praha - 5,5 hodiny

Brno - 5,5 hodiny

Plzeň - 5 hodin

České Budějovice - 4 hodiny

Hodnocení:

APSK_hodnoceni.png

Majitelé

Jelikož je Avenida Panorama Suites součástí větší sítě hotelů, s majiteli se zde nepotkáte. Záleží na vás, jestli to vnímáte jako mínus nebo jako plus. My osobně máme rádi atmosféru penzionů a rádi se bavíme přímo s majiteli.

I tak od nás mají apartmány velké plus, protože vedoucí apartmánů se o ubytování stará téměř jako by byl majitel. Opravdu milý člověk, který chce, aby všem bylo vyhověno a aby zde všichni zažili úžasnou dovolenou

Adresa:

Langfeldstraße 11-13, 5710 Kaprun

Prohlédněte si ubytování na

booking_ubytovani_leto.png

Ubytování

Ubytování hodnotíme jako nadprůměrné. Jedná se o velmi hezké a moderní ubytování pro náročnější hosty. Moc se nám zde líbila kombinace designových prvků a hodně dřeva. Takové modernější Alpy. 

Každý pokoj má svou vlastní kuchyňku a balkón s výhledem na ledovec. Kromě ložnice v ubytování najdete větší obývací pokoj s rozkládacím gaučem, nebo dokonce soukromou saunou, podle toho jaký typ pokoje si objednáte.

Společné prostory

Společné prostory v Avenida Panorama Suites se nachází v hlavní budově. Primárním společným prostorem je jídelna, jež navštívíte při snídaních, které jsou teda super, a také při odpoledním kafču / čaji. V rámci ceny ubytování máte zdarma odpolední svačinu. Sami tomu říkají cofee break - vždy je na výběr z pár druhů koláčů a k tomu kafe nebo čaj dle chuti.

Dalším společným prostorem je menší sauna zhruba pro 8 - 10 lidí. Jak jsme psali výše, některé pokoje mají saunu soukromou, tak není potřeba, aby byla společná sauna větší.  

Extra

Jedno extra jsme již zmínili - odpolední svačina. Moc dobře pečou

Další extra je také spojené s jídlem. Jelikož se jedná o apartmány, tak zde nemají kuchyni a nevaří večeře. V rámci skupiny AlpinFamily se ale nachází restaurace 24byAvenida v centru Kaprunu, ze které si můžete objednat jídlo až do 20:00 hod přímo na pokoj. To se vám hodí, pokud nemáte chuť vařit v kuchyňce nebo chodit na jídlo do centra Kaprunu (15 minut pěšky).

Následující extra se týká našeho apartmánu a tím je venkovní vana. Bylo docela příjemné přijít po lyžování a dát se teplou vanu venku, na jarním vzduchu a s výhledem na ledovec.

A nakonec pokud patříte mezi cestovatele, kteří si rádi odvezou jeden nebo více suvenýrů, Avenida Panorama Suites nabízí slevu u lokálních partnerů.

Cena

Apartmány Avenida Panorama Suites se nachází v jedné z nejvíce vyhledávaných turistických oblastí, apartmány jsou moderní, designové, a nabízí velmi dobrý servis, plus máte výhled přímo na ledovec. To jsou všechno aspekty, které zvedají cenu ubytování. 

Jednu noc zde seženete zhruba od 3 000 Kč podle typu pokoje. 

Jak jsme ušetřili tisíce korun díky zážitkové kartě zjistíte v tomto článku.

APSK_booking.png

Kudy do Avenida Panorama Suites:

bottom of page