top of page
Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH

Recenze ubytování / Elements Resort

Elements Resort

Elements Resort je další ubytování, které patří do rodiny AlpinFamily. Hotel se nachází v oblíbeném středisku Zell am See, zhruba 15 minut pěšky od jezera Zell. Zároveň patří do kolekce hotelů Best Western.

V apartmánech jsme byli ubytovaní na začátku dubna. Na pěší výlety to zde v tuto dobu stále není, my jsme sem jeli ještě za lyžováním. Ledovec Kitzsteinhorn má pro lyžaře otevřeno 9 měsíců v roce.

Mapa Rakouska.png

Cesta z Česka:

Praha - 5,5 hodiny

Brno - 5,5 hodiny

Plzeň - 5 hodin

České Budějovice - 4 hodiny

Hodnocení:

hodnoceni_elements.png

Majitelé

Jelikož je Elements Resort součástí větší sítě hotelů, s majiteli se zde nepotkáte. Záleží na vás, jestli to vnímáte jako mínus nebo jako plus. My osobně máme rádi atmosféru penzionů a rádi se bavíme přímo s majiteli.

Personál se zde snaží vyjít hostům se vším vstříc. Řekl bych, že úroveň zde odpovídá hvězdičkám hotelu. Nikdo se na vás nebude mračit a vždy poradí.

Adresa:

Gletschermoosstraße 6, 5700 Zell am See

Prohlédněte si ubytování na

booking_ubytovani_leto.png

Ubytování

Ubytování hodnotíme jako lepší. Pokoje jsou prostorné a celkově moderní. Měli jsme štěstí, že jsme byli ubytovaní ve vyšším patře, protože jsme díky tomu měli parádní výhled na ledovec Kitzsteinhorn.

I přesto, že je vše z dobrých materiálů a navržené designerem, tak nám zde chyběl "větší kus Rakouska". Dřevěné obložení a taková ta klasika jako například v Avenida Panorama Suites. Hotel je spíše pro cestovatele, kteří mají rádi modernější, městský styl.

Z fotek si ale myslím, že toto všechno se nachází v těch lepších apartmánech přímo pod střechou. Tyto apartmány jsou větší a proto pokud jedete s rodinou, máte šanci, že dostanete právě takový apartmán.

Společné prostory

Celé přízemí hotelu je jeden velký společný prostor. Je zde velká jídelna, kde si užijete snídaně a večeře. Večer se vám zde bude líbit.

Hotel je velmi dobře vybavený a proto zde najdete menší fit centrum, velké wellness, saunu a venkovní vyhřívaný bazén.

Extra

Hotel je uzpůsobený tak, abyste z něho nemuseli vůbec pryč. Snídaně, wellness, sauna, bazén, večeře, super výhled. To vše máte pod jednou střechou. 

Pokud tedy hledáte lepší ubytování, kde si opravdu odpočinete, zrelaxujete a dobře se najíte, Elements Resort je to správné ubytování pro vás. Zároveň dokáže pojmout větší množství hostů, takže pokud se rádi bavíte a máte rádi ruch, bude se vám zde moc líbit.

Další benefit se nachází venku z hotelu - jezero Zell. V létě je na jezeře velmi rušno. Můžete se projet na lodi, půjčit si paddle board nebo se jen projít kolem jezera. A to vše jen 15 minut pěšky od Elements Resort. Jen pozor, jezero Zell je opravdu velké a pokud se vydáte na cestu kolem jezera, zabere vám několik hodin. 

Cena

Elements Resort se nachází v centru jedné z nejvyhledávanějších turistických destinací v Rakousku, hotel je moderní, designový, a nabízí velmi dobrý servis, plus máte z některých pokojů výhled přímo na ledovec. To jsou všechno aspekty, které zvedají cenu ubytování. 

Jednu noc zde seženete zhruba od 3 500 Kč podle typu pokoje a sezóny. 

Jak jsme ušetřili tisíce korun díky zážitkové kartě zjistíte v tomto článku.

ElementsResort_booking.png

Kudy do Elements Resort:

bottom of page